Föremål som liknar väggpendyl Westerstrand
4151 Väggpendyl
Westerstrand, (batteri), höjd: 58
Såld: 150 kr
Såldes den 30 maj 2011
1159 Väggpendyl
Westerstrand, höjd. 55
Såld: 850 kr
Såldes den 27 juli 2009
3107 Väggpendyl
50-tal, Teak, Westerstrand, höjd: 70
Såld: 350 kr
Såldes den 28 januari 2008
4650 Väggpendyl
Westerstrand, höjd: 37
Såld: 100 kr
Såldes den 14 januari 2008
1229 Väggpendyl
Såld: 350 kr
Såldes den 20 augusti 2007
7459 Väggpendyl
Westerstrand, höjd: 58
Såld: 300 kr
Såldes den 28 maj 2007
3480 Väggpendyl
Förgylld, Westerstrand, höjd: 55
Såld: 550 kr
Såldes den 26 mars 2007
3045 Väggpendyl
Westerstrand, mahogny, höjd: 33
Såld: 250 kr
Såldes den 5 februari 2007
7049 Väggpendyl
Westerstrand, förgyllt trä, höjd: 60
Såld: 450 kr
Såldes den 15 januari 2007